Skip directly to content

Info

on Fri, 10/14/2011 - 01:09

POZOR ZMENA: V piatok sa Fiesta koná na inom mieste ako v sobotu!

Piatkový večer spolu strávime v nových priestoroch Mozaiky (www.krestanskecentrum.sk, biblická škola Gateway College, komunitné centrum). Priestory sú v centre mesta v budove MediaHaus, na ulici Fraňa Mojtu 18 a dajú sa ľahko nájsť.

Prejdete okolo nákupného domu Tesco smerom k pešej zóne. Tam vás hlavná cesta zavedie doprava (ul. Palárikova; keby ste išli rovno, idete priamo na pešiu zónu) a na konci tejto krátkej ulice zabočíte doľava. Po pár metroch vľavo uvidíte budovu MediaHaus.

V sobotu sa Fiesta koná v avízovaných priestoroch – v kongresovom centre SPU na ul. Trieda Andreja Hlinku, priamo oproti nákupnému centru CENTRO NITRA.

DARČEKOVÝ POUKAZ- Daruj vstup na Fiestu!

Na našej facebookovej stránke Fiesta môžete nájsť Darčekový poukaz Fiesta, ktorý môžete venovať svojim priateľkám ako darček!

Ak tak urobíte, darčekový poukaz bude platný iba vtedy, ak svoju priateľku ZAREGISTRUJETE a do POZNÁMKY napíšete DARČEKOVÝ POUKAZ a svoje kompletné údaje: meno, priezvisko, mail, telefón.

Vaša priateľka sa pri registrácii preukáže darčekovým poukazom a prihlási sa pod svojim vlastným menom (ako ste ju vy zaregistrovali).

Ak nemôžete za priateľku zaplatiť priamo na mieste, kontaktuje prosím mirotothPA@gmail.com, kde vám poskytneme číslo účtu.

 

Tak ako každý rok, aj tento rok robíme spoločne 2 veci:

OBČERSTVENIE

Každoročne sa občerstvenie počas prestávok skladá z rôznych maškŕt, ktoré každá z nás donesie. Nielen že to uľahčuje prácu organizátorom, ale pestrosť a rôznorodosť toho, čo prinášame, je potešením pre oči aj naše chuťové poháriky :) Preto vás chceme poprosiť, aby ste každá doniesli jednu vec (koláčiky, keksíky, tyčinky, sladké, slané, domáce, kupované..) a nechala ju pri registrácii. Ďakujeme!

AKCIA "SRDCE PRE DRUHÝCH"

Každý rok taktiež spoločne podporujeme jeden vybraný projekt. Tento rok by sme radi podporili novootvorené Komunitné centrum Kompas v Nových Zámkoch, ktoré prevádzkuje Kresťanské centrum Kompas v úzkej spolupráci s mestom Nové Zámky. KC Kompas je jediným komunitným centrom na Slovensku s grantom, ktoré je na pôde cirkvi - čo je obrovský zázrak, za ktorý sme nesmierne vďační! V súčasnosti KC otvára sociálnu výdajňu „SOVA“, ktorej účelom je doplnkovou formou  pomôcť obyvateľom, ktorí sa nachádzajú v ťažkej sociálnej situácii. Sociálna výdajňa bude okrem potravín poskytovať základné hygienické potreby a ošatenie. Tento rok môžeš doniesť na podporu trvanlivé potraviny alebo drogériu, či hygienické potreby. 

 

Finančná pomoc  Veríme, že Fiesta prináša požehnanie a prerazenie pre mnohé ženy. Ak ti Pán dáva na srdce a chceš podporiť túto službu, radi to uvítame. Cena konferencie je nižšia než sú náklady na túto konferenciu, lebo chceme, aby bola čo najdostupnejšia pre každého. Preto hľadáme spolupartnerov, ktorí sú ochotní nám pomôcť s financovaním prenájmu priestorov. Cena priestorov aj so zľavou je aktuálne približne 600€. Hľadáme 30 ľudí, ktorí vedia prispieť 20€. Ak ti to Pán položí na srdce a ak si to vieš finančne dovoliť, budeme radi ak sa staneš partnerom Fiesty. Samozrejme je možné prispieť inou – menšou či väčšou sumou. Stačí ak pri registrovaní napíšeš do kolónky „Dobrovoľný sponzorsky príspevok“ sumu, akou chceš priamo na mieste v hotovosti prispieť. ĎAKUJEME VOPRED

MOŽNOSTI UBYTOVANIA

Ubytovanie sa zabezpečuje individuálne. Predbežná rezervácia pre Fiesta konferenciu je dohodnutá v hoteli Atrium. Hotel je v centre mesta.

V prípade záujmu o ubytovanie teda kontaktujte hotel Atrium a odvolajte sa na konferenciu Fiesta. Hotel nám poskytuje výnimočnú cenu 14,50eur/osoba plus raňajky. 

Hotel poskytuje predbežnú rezerváciu izieb do 30. apríla 2015! Po tomto termíne už izby nemusia byť voľné.

Hotel ATRIUM:  http://www.hotelatriumnitra.sk/